Istorija

Kiekviena gražiausia mūsų gyvenimo istorija prasideda nuo svajonės. Kai dar mažos matuojamės ilgus mamos naktinius, o mūsų altoriumi tampa pagalvės ir lova, kai kaime prisiskynusios lauko gėlių iš jų modeliuojame puokštes ir metame jas į viršų…

„Saulės kasų“ istorija prasidėjo dar prieš 13 metų, kuomet auginau mažus vaikus ir galvojau apie papildomą veiklą. Šis žodžių junginys man siejosi su šiluma, jaukumu, patikimumu – savybėmis, kurių žmonėms taip trūksta darbų ir skubėjimo kupinoje kasdienybėje.

Idėją su savimi nešiojausi dar ilgai. Giliai širdyje jau žinojau, kas yra tikroji mano aistra ir pašaukimas, tačiau prieš žengdama lemtingą žingsnį norėjau kuo daugiau išmokti, pasisemti patirties iš geriausiųjų. Kuomet pastebėjau, kad nebegaliu ramiai praeiti pro gėlių studijas, visi draugai ir artimieji nuolat prašo surengti ir papuošti jų šventes, o namų interjeras į metus keičiasi po keletą kartų – supratau, kad atėjo metas „Saulės kasoms“ pagaliau išvysti dienos šviesą.

Nuo pirmųjų klientų, didelio jaudulio ir bemiegių naktų iki sėkmingai suorganizuotų vestuvių, krikštynų ir kitų švenčių bei laimingų klientų veidų. Visa tai pasiekti padėjo atsidavimas darbui, noras nuolat augti, tobulėti ir įgyvendinti pagrindinę „Saulės kasų“ misiją – padaryti viską, kad vakaro pabaigoje būtume išlydėti pačiomis geriausiomis emocijomis.

Apie

Visada žinojau, kad žmogus gali būti kuo tik panorėjęs – tereikia įdėti daug darbo ir nenustoti tikėti savimi.

Daugiau nei 15 metų dirbau projektų valdyme ir kasdien susidurdavau su dideliais informacijos kiekiais, skirtingais klientais, šimtais partnerių, mokymų, renginių. Nors organizacinė dalis ir vadovavimas komandai man patiko, darbe pasigesdavau to šilto ryšio su žmonėmis ir nuoširdumo.

Baigusi floristiką, vestuvių planavimą ir tapusi renginių organizatore, supratau, kad pagaliau esu savo stichijoje. Formalius susitikimus pakeitė jaukūs pokalbiai prie puodelio kavos, o oficialius pristatymus – nuolatinis bendravimas iš mažiausių detalių kuriant šventės stilių ir nuotaiką.

Dirbdama tiek su klientais, tiek su partneriais, labiausiai vertinu pasitikėjimą. Nemėgstu formalumų ar skambių frazių ir visuomet palaikau atvirą, sąžiningą bendravimą be jokių išankstinių nuostatų. Kuo gilesnį dialogą palaikome, tuo geriau galiu įsiklausyti į jūsų norus ir sukurti šventę, kuri atspindės jūsų dvasią.

Tad tikrai nežadėsiu, kad perskaitysiu jūsų mintis ir iš pusės žodžio sukursiu tobulą, nepriekaištingą, kvapą gniaužiantį reginį. Siūlau tikrą, nuoširdų bendravimą ir šventę, kurią diktuos ne jūsų aplinka, o jūsų širdis.

Susisiekime