Danielė ir Šarūnas

Labai džiaugiamės patikėję savo šventės įvaizdį ir idėjų įgyvendinimą Ingai ir Ievai:) užteko tik išreikšti idėjas, parodyti keletą pavyzdžių ir merginos viską įgyvendino taip, kaip svajojome ir dar geriau! Nuoširdus ačiū merginoms!!

Justina ir Edvinas

Ruošiantis mūsų šventei, vienas geriausių sprendimų buvo pasirinkti Saulės kasas kurta šventės atmosferai ir dekorui. Net mažiausiosmis smulkmenomis buvo pasirūpinta, viskas iki tobulumo užbaigta. Iėjus į papuoštą bažnyčią ir į šventės sale, mums su vyru net atėmė žadą, nes pasijutome kaip pasakoje. Didelis didelis ačiū, tik geriausiais žodžiais minime ir minėsime!

Rimantė ir Edgaras

Buvo labai paprasta ir malonu bendrauti su Inga visu šventės pasiruošimo laikotarpiu. Žmogus – mylintis savo darbą, vertinantis klientą ir stebinantis, nes viską atlieka geriau nei tikėtasi. Ačiū, Inga, kai tik bus progų, bendradarbiausime ir toliau!

Laima ir Arnas

Su Inga atradom bendrą kalbą vos pradėję bendrauti. Sutarėm dėl dekoro ir koordinavimo paslaugų, bet gavom visapusiškos pagalbos, paramos ir išminties. Vestuvių šventė praėjo sklandžiai, o ta krūva smulkmenėlių kurios galėjo susikrauti buvo nepastebimai pasirūpinta :), labai labai ačiū Ingai ir jos komandai!

Ineta ir Artūras

Norim jums padėkot, jūs nereali, visi buvo šoke iš nuostabos. Pranokote visus mūsų lūkesčius. Viskas buvo super, nuotakos puokštė, stalo dekoras, desertų stalas Svečiai negalėjo akių atitraukt, viską fotkino. Labai džiaugiamės jus atradę, būtinai ir vėl kreipsimės.

Rūta ir Modestas

Noriu padėkoti Saulės kasos už išskirtinumą priimant sprendimus, iškirtines puokštes, nepriekaištingą laiko planavimą ir kokybišką aptarnavimą. Ačiū

Urtė ir Laimonas

Dėkoju jums ir jūsų kolegei. Gėlės atrodė super, visi žavėjosi. Tos sukulentų kompozicijos tiesiog nerealios :). Ačiū už idėtą darbą, pastangas ir kantrybę :).

Dainora ir Ernestas

Brangi Inga, šie metai buvo nuostabūs, nes susitikome vedini vienos minties – vestuvių. Mes iš vienos pusės, kaip du nuo minčių ir jausmų paskendę įsimylėjėliai ir Tu iš kitos pusės su realiais veiksmais ir sprendimais. Mus visus vedė pagrindinė mintis – jaukios ir nuoširdžios vestuvės! Viskas buvo nuostabu.. žodžiais neapsakysi to jausmo, kai viskas jau yra apgalvota iki smulkmenų ir niekuo nebereikia rūpintis. Svečiai žavėjosi kiekviena detale ir grožėjosi dekoru bei sukurta nepriekaištinga atmosfera. Ačiū Tau ir Tavo sesutei!

Susisiekime